Published On: 16 Janar, 2016

Shoqëri e pazakontë mes elefantit e qenit [video]

Për qindra-mijëra vjet ka qenë e zakonshme që qeni mund të jetë shoku më i mirë i njeriut.

Por ky raport mund të jetë në rrezik gjykuar nga relacioni që ky qen ka krijuar me një elefant të vogël, transmeton koha.net.
Kjo lidhje në mes tyre është incizuar dhe ngarkuar në Youtube ku ka marrë miliona shikime.

Elefanti bebe është braktisur nga familja e tij. Pastaj ai është marrë dhe dërguar në një kopsht zoologjik, ku ai pastaj u bë shok me një qen të quajtur Duma, i cili po e ndihmon atë që të çohet në këmbët e tij.

Për më shumë, shikojeni videon:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...