Published On: 16 Shkurt, 2016

Shoqata “SALI ÇEKAJ” në Zvicër mban tubim informativ

 

NJOFTIM: Shoqata Humanitare “SALI ÇEKAJ” në Zvicër, njofton anëtarwsin e saj, dhe të gjithë ata bashkatdhetarë që në forma të ndryshme ndihmuan shoqaten, organizon tubim informativ për veprimtarin e shoqatws në vitin 2015.
Tubimi mbahet me 20.02.2016, në ora 18.00, në klubin “Iliria”, Badstrasse 1 Menzingen Ag.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...