Published On: 10 Shtator, 2016

Shokuese në Fier/ Bashkëjetuesi i nënës abuzon seksualisht me 12-vjeçaren, e ëma kishte nxitur përdhunimin

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në një fshat të Fierit, ku një 12 vjeçare është abuzuar seksualisht nga bashkëjetuesi i nënës së saj.

52-vjeçari dyshohet se ka abuzuar me vajzën që në moshën 6-vjeçare si dhe nëna e të miturës jo vetëm që ka qenë në dijeni të ngjarjes, por burime nga policia për Gazeta Express bëjnë me dije se ajo ka qenë edhe nxitëse që bashkëjetuesi i saj të abuzoi seksualisht më vajzën e mitur.

Ilmi Hoxhaj dhe Selvi Yzeiraj të dy banues në fshatin Mbyet, Fier janë prangosur nga policia ditën e sotme pas dëshmisë rrëqethëse të vajzës.

Gjithashtu të dy bashkëjetuesit në bashkëpunim kanë kultivuar bimë të dyshuara si Cannabis Sattivas ku 21 bime i’u gjetën të mbjella në oborrin e banesës.

Gjithashtu  në banesë i’u gjetën dhe i’u sekuestrua një sasi prej 41.5 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva (i tharë).

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”, “Prodhim dhe shitje e narkotikëve” dhe “Kultivim i bimëve narkotike”. /GazetaEkspress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...