Published On: 28 Qershor, 2016

Shokuese/ Hoxha: Mjekët maqedonas po vrasin foshnje shqiptare për të ulur natalitetin

Përfaqësuesit Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha thotë se, prindërit e pa përgjegjshëm i japin votat VMRO-BDI-së, duke ja besuar sipas tij jetën e fëmijeve kriminelëve sllavo-maqedonas, të cilët vishen me petka të bardha, kurse zemrat i kanë të zeza, njofton agjencia e lajmeve INA.

“Pa patur mundësin që kem qasje në domentacionet e Klinikës Universitare të Gjinekologjisë në Shkup, ku ndodhi vdekja e 80 foshnjave, pa dyshim them se këta fëmijë prindërit i kanë shqiptar.

Sikur nuk ka spitale tjera në Kosovë dhe Shqipëri, e këta prind ende besojnë se shkau është human dhe nuk besojnë se shkau bën çmos edhe vrasje të foshnjave, vetëm për të parandaluar natalitetin e shqiptarëve”, është shprehur ai. (INA)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...