Published On: 20 Janar, 2016

Shokuese: Angelina Jolie super dobësohet nga sëmundja, shikoni si duket ajo (Foto)

Angelina Jolie vazhdon të ketë peshë të dobët trupore. Gruaja e Brad Pitt është shfaqur në premierën e filmit “Kung Fu Panda 3″.

Aktorja e famshme shqetëson me pamjen e saj, sidomos me këmbët ku duken vetëm ashti dhe lëkura.

Angelina pritet të filloi një tretman për shtimin në peshë gjë të cilin aq shumë po e do edhe burri i saj, Brad Pitt.
angelina 1

angelina 2

angelina 3

angelina 4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...