Published On: 21 Prill, 2016

Shoku i ngushtë i Xhesikës zbulon sekeretet e seksit të saj

Xhesika Ndoja, e cila ka qenë një nga emrat më të përfolur në media pasi deklaroi se një deputet i kishte ofruar para në këmbim të seksit, tani u është përkushtuar koncerteve jashtë vendit.

Ajo nuk e ka fshehur faktin se ka zmadhuar gjoksin në sajë të ndërhyrjes estetike, por gjithmonë ka refuzuar të japë detaje për masën aktuale. Këtë fakt që ajo ka refuzuar tregojë për publikun, e ka zbuluar miku i saj i afërt, një pruducent i ri, i quajtur Eli Senaj.

Djali ka postuar një foto me Xhesikën duke konsumuar alcool në një club nate, duke theksuar faktin që tashmë ajo e ka gjoksin numër katër pas ndërhyrjes estetike që këngëtarja ka bërë.
“Unë bashkë me Xhesika Ndoj dhe gjoksin e saj numër 4 tashmë. Juplasni!” Edhe pse është komentuar si një vajzë beqarëe që po tenton të bëjë karrierë me scoope, e vërteta është që ajo është nënë e re e një vajze 4 vjeçare.

Pas lindjes është kujdesur për të përmirësuar pjesën më delikate të trupit femëror, pikërisht gjoksin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...