Published On: 31 Korrik, 2016

Shokon Shefqet Krasniqi për femrat që shkojnë në deti: S’janë tjetër përpos prostituta (Video)

Ish imami i Xhamisë së Madhe, Shefqet Krasniqi përmes një video thotë se shkuarja në deti është një prej harameve (mëkateve) më të mëdha për myslimanët, por dhe ato femra që shkojnë në plazh konsiderohet prostituta

Nuk është hera e parë që Shefqet Krasniqi del publikisht me deklarata të tilla, për më tepër, shikoni videon e mëposhtme./GazetaExpress/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
 1. Mal uka thotë:

  Shume gazetar qe i epin hapsire per tu shprehe ky sterrvijan
  bejne punen e dreqit Pse te pytet ky debil qe ka tradite
  e kulture si ai kolega i tij nga avganistani i cili vajzen
  6 vjeqare e kishte martu se pse kuran kultura e shefqet
  karrabishtit ia ka leju Ky eshte nje defatan arabo hajvan
  Pak dite ma perpara tha Kallashi e fitoj xhehnetin se e
  vizitoj qaben dhe e ka ngjeshe noj karrabah hajrullah sheik
  kikirik! Mos i epni hapsine keti qenef surrati Ky nuk eshte
  shqipetar po nuk dihet as ciles race shtazore i takon
  Ma se shumti ia pergane derrit dhe nese ky eshte musliman
  derri eshte imam !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...