Published On: 19 Shkurt, 2016

Shokon gruaja shtatzënë: Babai i fëmijës tim është Jezu Krishti

  • Natasha Smith, e cila ishte në lidhje në distancë me Jared Queens’in, teksa ai studionte në Ostin të Teksasit, thotë se Krishti është baba i fëmijës që e mban në bark.

Sipas saj, një mbrëmje kishte dalë dhe kishte pirë uiski, kur i ishte afruar një engjëll shtatorin e kaluar. Ai e kishte prekur, e kishte mbarsur dhe i kishte thënë se atë e kishin zgjedhur që ta lindte fëmijën e Krishtit.

Përkundër asaj se ky është një rrëfim tepër i jashtëzakonshëm, të gjithë familjarët e saj e kishin mbështetur atë në këtë drejtim. Por, i dashuri i saj nuk i beson aspak asaj. Ai tregon se për herë të fundit kishte fjetur me të dashurën në maj dhe se atëherë ishte ndarë nga ajo.

Jared thotë se e di kush është “Krishti”. Sipas tij, bëhet fjalë për një djalë të quajtur Jesus Lopez!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...