Published On: 28 Shkurt, 2016

Shokët gati për Oscar (Video/ Foto)

Kanë mbetur edhe pak orë deri në fillim të ceremonisë se ndarjes së çmimeve Oscar, aktorët kosovar të filmit të shkurtër “Shok” tashmë janë bërë gati për këtë natë të madhe për ta, transmeton Indeksonline.

Dy djelmoshat dhe protagonistët kryesor të “Shok”, Andi Bajgora dhe Lum Veseli shihen të jenë veshur me veshje elegante.

Këto fotografi ka postuar drejtori i Qendrës Kinematografike të Kosovës, Arben Zharku, në profilin e tij në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...