Published On: 9 Gusht, 2016

Shkurte Gashit “i laget” zogu (Foto+16)

Kengëtarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram.

Përpos linjave trupore që ka zbuluar, këngëtarja duket se tek “Zogu” ka një të metë, shkruan Gazeta Blic.

Sikurse shihet në foto, duket se ose i është laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka të veshur mbathje të zeza, që bëjnë të duket sikur t’i jetë lagur zogu.

Për më shumë shikojeni fotografinë e saj të publikuar në Instagram.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...