Published On: 11 Shtator, 2016

Shkupin e dridhi edhe tërmeti i tretë

Pas tërmetit të mëngjesit në ora 7 dhe atij në ora 15 e 10 minuta, në ora 16 e 47 minuta ka ndodhur edhe një tërmet në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Ky tërmet i tretë për sot e ka pas epiqendrën 2 kilometra larg Haraçinës dhe ka pasur fuqi prej 2.1 shkallë të Rihterit.

Tërmeti i dytë ka qenë më i fuqishëm por ka qenë më thellë dhe ka shkaktuar dëme të mëdha dhe deri tani ka të lënduar./Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...