Published On: 22 Gusht, 2016

Shkojnë në morg për intervistë pune, por u ndodh diçka që do ua fusë kandidateve frikën në palcë (Video)

Si do të reagonit nëse do të shkonit për një intervistë pune, dhe vetëm atëherë kur të shkoni atje do ta kuptoni se intervista do të zhvillohet në morg? Sigurisht se nuk do të ndiheshit mirë.

Në fakt, “viktimat” e kamerës së fshehur nuk e kanë ditur se intervista për punë do të zhvillohet në morg, kurse pas një prezantimit të shkurtër me punëdhënësit, kandidatët lihen për disa sekonda vetëm në morg, transmeton Telegrafi.

Megjithatë, në një moment një burrë i vdekur i mbuluar me çarçafë, kërcen…

Dhe aty fillon drama me kandidatët potencial për punë. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...