Published On: 22 Prill, 2016

Shkodrani i përgjigjet thirrjes së Berishës me një “vrasje” (Video)

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Thirrjet e ish-kryeministrit Sali Berisha në sallën e Kuvendit një ditë më parë për armatosjen e popullsisë kanë pushtuar faqet e para të gazetave.

Mediat më pranë qeverisë duken më të revoltuara.

E përditshmja Shekulli me themelues deputeti Koço Kokëdhima shkruan në kryeartikull se “Berisha është çmendur”.

Por ndërkohë në rrjetet sociale, për shumë njerëz është e çuditshme kjo thirrje.

Problem nuk mbetet mospasja e një arme në Shqipëri.

Këtë e tregon edhe ky shkodran.

Sipas JOQ, ai i është përgjigjur thirrjes së Berishës duke rrëmbyer armën dhe vrarë një … gjel.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...