Published On: 19 Prill, 2016

Shkendije Mujaj zhvishet komplet. Bënë dashuri me…(Foto+16)

Të zhvishesh dhe të bësh dashuri me petalet e trëndafilave.

Kaq romantike është Shkëndije Mujaj, shkruan “Kosovarja”.

Shkëndija edhe një herë ka treguar se për të nuk ka kufi dhe tabu.

Ne “Kosovare” publikojmë foton e saj të fundit.
sh_1461068945-5533407
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...