Published On: 25 Gusht, 2016

Shkëndija eliminohet me turp nga Europa League (Video)

Shkëndija është mposhtur me rezultat të thellë 0:4 nga Gent

Skuadra e Shkëndijës së Tetovës është turpëruar para tifozëve të saj, pasi është mposhtur nga Gent me rezultat të thellë 4:0 në Europa League.

Shkëndija u mbajt në pjesën e parë e cila përfundoi baras 0:0, por u deklasua në pjesën e dytë, ku pranoi 4 gola.

Golat për Gentin i shënuan Coulibaly dy, Perbet dhe Neto. /Express/


Renato Neto Goal – Shkendija 0-4 Gent – 25.08.2016 by football__live

 


Kalifa Coulibaly Goal – Shkendija 0-1 Gent – 25… by football__live

 


Kalifa Coulibaly Goal – Shkendija 0-2 Gent – 25… by football__live

 


Jeremy Perbet Goal HD – Shkendija 0-3 Gent 25… by HoFoot

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...