Published On: 8 Nëntor, 2016

Shkenca shpjegon mënyrën se si KANABISI i vret QELIZAT KANCEROZE (Video)

Shkencëtarët qe disa vite apo dekada kanë qenë duke hulumtuar në efektet antikanceroze të kanabisit.

Kohëve të fundit kanabisi po diskutohet shumë si metodë alternative për shërimin dhe trajtimin e kancerit, përderisa shkencëtarët gjithmonë janë duke e dëshmuar këtë.

Në videon e mëposhtme mund të shihni mënyrën se si kanabisi i vret qelizat kanceroze. /Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...