Published On: 3 Maj, 2016

Shkëlzen Gashi: Çfarë dite e madhe për futbollin. Urime Kosovë

Edhe Shkëlzen Gashi, e ka uruar Kosovën pas pranimit në UEFA

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Shkëlzen Gashi, e ka quajtur si ditë e madhe për futbollin pranimin e Kosovës në UEFA.

“Çfarë dite e madhe për futbollin. Faleminderit UEFA dhe urime Kosovë”, ka shkruar Gashi në profilin e tij në Facebook. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...