Published On: 26 Prill, 2016

Shkatërrohet banda shqiptare e trafikimit të kokainës

Policia italiane ka shkatërruar një bandë kriminale shqiptare e trafikut të kokainës në Itali dhe në Evropën veriore.

Mediat italiane shkruajnë se banda shqiptare akuzohet edhe për vjedhje dhe grabitje.

Operacioni është realizuar në mëngjesin e sotëm në Venecia dhe disa krahina të tjera. Ndërsa janë lëshuar edhe shumë urdhër arreste. Po ashtu në cilësinë e provës materiale u sekuestruan edhe 10 kilogramë kokainë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...