Published On: 30 Maj, 2016

Shkatërrime të papara në Gjermani, katër të vdekur

  • Deri tani është raportuar se katër veta kanë humbur jetën nga përmbytjet në qytetin Braunsbach të Gjermanisë, ndërsa mediat gjermane tregojnë se janë shkaktuar edhe dëme të shumta materiale.

Nga përmbytjet në qytetin gjerman, janë shkatërruar shtëpi, rrugë dhe vetura, ndërsa zyrtarët policorë tregojnë se deri tani katër veta kanë vdekur.

Shikoni fotografitë për të parë gjendjen aktuale në Braunsbach të Gjermanisë nga përmbytjet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...