Published On: 27 Prill, 2016

Shkarkohet zv.drejtori i SHISH Ylli Allushi

Zv.drejtori i SHISH Ylli Allushi u shkarkua sot nga detyra me vendim të qeverisë Rama dhe dekret nga ana e presidentit Bujar Nishani.

Arsyet e shkarkimit të Allushit mbeten ende të paqarta, shkruan Panorama.

 Allushi ka qenë në këtë post qzsh nga viti 2003″>2003.

Nga viti 1992 deri më 1996 ai kreu një sërë detzrash në Shërbimin Inforativ Ushtarak.

Kurse që nga viti 2003″>2003 u dekretua nga Presidenti si zv.drejtor i SHISH. /Albeu.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...