Published On: 19 Shtator, 2016

‘Shkallon’ moti në Shqipëri, stuhi, shi dhe breshër (FOTO)

Shqipëria ditët e fundit është përfshirë nga një mot me reshje të shumta, stuhi dhe në disa qytetet breshër me përmasa të mëdha.

Kështu në Durrës, rrugët e qytetit janë përmbytur dhe disa prej tyre janë bërë të pakalueshëm.

Ndërsa mjetet kanë pasur vështirësi në lëvizje. Po ashtu edhe në Vlorë mësohet se ka pasur reshje të dendura dhe stuhi të shumtë.
Edhe Tirana pasditen e sotme është përfshirë nga reshje të shumta shiu, ndërsa parashikohet që edhe ditët ne vazhdim do të jetë mot me reshje reshje të dendura shiu, të shoqëruar edhe me temperature të ulëta.
14429516-10209700635128179-971960746-n_1474307060-2550098bresher-655x356_1474307060-4161461
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...