Published On: 23 Prill, 2016

Shitësi i drogës rrëfen varësinë e Prince: Shpenzonte deri 40 mijë dollarë në muaj

Një person i cili dyshohet se është ish-shpërndarësi i drogës i këngëtarit Prince, që ndërroi jetë pak ditë më parë ka rrëfyer varësinë e fshehtë të yllit të popit ndaj ilaçeve të forta kundër dhimbjeve.

Shpërndarësi afat-gjatë, që njihet vetëm si Doktor D, ka folur për Daily Mail duke pretenduar se këngëtari i këngës ‘Purple Rain’ kishte 25 vjet që përdorte një opium të fortë dhe shpenzonte deri në 40 mijë dollarë në muaj për ilaçe të ndryshme qetësuese.

Ai pretendon se i ka shitur hapa nga viti 1984 deri më 2008.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...