Published On: 18 Maj, 2016

Shikoni tmerret e shkaktuara nga serbët dhe malazezët, eksodin masiv të shqiptarëve 1912/13 (Video)

Pamje nga eksodi i refugjatëve shqiptarë të dëbuar nga serbo-malazezët gjatë luftërave ballkanike, 1912/13.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...