Published On: 13 Mars, 2016

Shikoni si duket Shqipëria nga hapësira

Dy astronautët e NASA-s, Kelly dhe kozmonauti Mikhail Kornienko, gjatë qëndrimit të tyre në hapësirë, ata kanë bërë shumë fotografi të tokës për një vit, fillimi i 2015-tës deri në shkurt 2016.

Mes fotografive të shumta, , kemi shkëputur dy fotografi, ku duket Shqipëria nga hapësira.

Të dy fotografitë janë shkrepur gjatë natës.

Në këto fotografi, pjesa e rrethuar me rrethin e kuq i përkasin Shqipërisë.

3_1457854562-31305344_1457854565-56965511_1457854556-1602866

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...