Published On: 31 Maj, 2016

Shikoni se si një burrë tenton t’ia pres kokën një pasagjeri në metro (Foto/Video, +16)

Një video shokuese e postuar së fundmi në internet, shfaq momentin kur një ish-taksist bërtet, “kjo është për vëllezërit e mi sirianë, do të derdh gjakun tënd”, derisa taksisti i nervozuar përpiqet t’ia pres kokën me thikë një pasagjeri të metrosë.

Somalezi 30-vjeç Muhaydin Mire, sulmoi muzikantin 56-vjeç Lyle Zimmerman në stacionin e metrosë në Leytonstone, transmeton Telegrafi.

 Sipas trupit gjykues, Mire ishte “frymëzuar nga hakmarrja” për bombardimin e Sirisë, dhe raportohet se në policia e Londrës ka gjetur në apartamentin e tij fotografi të pengjeve të ISIS-it të cilëve u është prerë fyti.

Metro 2

Metro 4

Metro 5

Metro 6

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...