Published On: 9 Janar, 2017

Shikoni se çfarë bën vajza e Shkurte Fejzes!

Gresa Behluli është këngëtare.

Fillimisht u njoh si vajza e Shkurtes, por më pas krijoj emrin e vetë në skenën tonë muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Gresa kryesisht shoqërohet me motrat. Dikur rrinte me Besjanën, e që nga martesa e saj shihet më shpesh me Anesën. Epo, më mirë se me motër ska.

Ato shpesh shihen në qytet, ku duken bukur dhe tejet të lidhura mes vete, shkruan “Kosovarja”.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...