Published On: 15 Tetor, 2016

Shikoni reagimin e vogëlushit kur sheh dyert elektrike duke u mbyllur (Video)

Fëmijët mund të jenë të vështirë ndonjëherë, por ju duhet ta pranoni që edhe gjërat më të vogla që ata bëjnë mund t’i bëjnë ata shumë të adhurueshëm. Dhe kjo video është shembull i përkryer.

Abraham Vargas ka ngarkuar në YouTube një video të djalit tij të vogël teksa reagonte ndaj dyerve automatike gjatë ecjes në dyqanin ushqimorë, dhe është një ndër pamjet më të lezetshme që keni parë ndonjëherë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...