Published On: 10 Gusht, 2016

Shikoni performancën e zjarrtë që po bën Dua Lipa në Tiranë sonte (Video)

Dua Lipa po realizon një performancë të pa precedent 100% LIVE në kryeqytetin e Shqipërsië, në Tiranë.

Bukuroshja shqiptare mbajti një super koncert mbrëmë me rreth 20 mijë persona të pranishëm në Prishtinë.

Dhe Telegrafi ka siguruar një video që po qarkullon në rrjetet sociale nga një pjesë e përformancës së Duas në Tiranë.

Shikoni videon e yllit shqiptar duke kënduar:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...