Published On: 12 Janar, 2016

Shikoni momentin kur Ronaldo refuzon të nënshkruajë fanellën e Barcelonës (Video)

Cristiano Ronaldo ka refuzuar të nënshkruaj në fanellën e Barcelonës dhe Bayern Munich gjatë ceremonisë së “Topit të Artë”.

Tifozët e klubit katalonas dhe bavarezët i ofruan një fanellë sulmuesit portugez të Real Madridit për një nënshkrim, por CR7 vendosi të nënshkruaj vetëm fanellat e skuadrës madridlene.

Në anën tjetër, Messi nuk e pati problem të nënshkruaj në  fanellën e Bayern Munichut.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...