Published On: 24 Korrik, 2016

Shikoni momentet e vrasjeve në lokalin e natës në Ohio të SHBA-së

Ndërsa policia ende nuk kanë dhënë shumë detaje në lidhje me sulmin me armë që ndodhi në një bar në Hamilton të shtetit Ohio në SHBA, pamje të frikshme janë publikuar nga momentet kur ka ndodhur përplasja me armë dhe vrasja.

Deri më tani policia amerikane ka konfirmuar për vrasjen e një personi dhe plagosjen e disa të tjerëve. Në videon e kamerave të sigurisë së lokalit shihet dhe dëgjohet e gjithë ngjarja.

Nga pamjet dhe zërat duket se të shtënat kanë filluar pas një sherri të ndodhur rreth bilardos.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...