Published On: 29 Maj, 2017

Shikoni çfarë po bëjnë lojtarët e Realit para finales së Championsit (Foto)

  • Ashtu si ndodhi edhe sezonin e kaluar, disa nga lojtarët e Real Madridit janë takuar para finales së Ligës së Kampionëve.

Real Madridi do ta mbyllë sezonin 2016/17 të shtunën dhe dëshiron ta bëjë këtë duke fituar Ligën e Kampionëve, të cilët në finale do të përballen me Juventusin.

Por, lojtarët e Realit kanë gjetur kohë edhe për argëtim këtë vikend, që u lanë të lirë nga Zinedine Zidane.

Keylor Navas, Sergio Ramos e Lucas Vasquez, ishin disa nga lojtarët që janë bërë së bashku dhe kanë darkuar para finales së Championsit. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...