Published On: 6 Nëntor, 2016

Shikoni çfarë bën pinguini mashkull kur kap partneren duke e tradhtuar më një tjetër (Video)

Një video e National Geographice publikuar dje në Twitter është shpërndarë me shpejtësi në rrjete sociale. Në video shfaqet zënka e një pinguini mashkull pasi kap femrën e tij me një tjetër në strofkë.

Në botën e kafshëve fiton ai që është më i forti dhe për këtë pinguinit i është dashur të përleshet me mashkullin tjetër kandidat para syve të femrës.

Fundi i videos është një moment i dhimbshëm, pasi pinguini i tradhëtuar humbet “betejën” e si pasojë humbet edhe të dashurën e tij.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...