Published On: 23 Prill, 2016
Bota |

Shikojeni si e manovron “Bishën” shoferi i Obamas (Video)

Kur udhëton presidenti amerikan, Barack Obama, ai zakonisht preferon “Bishën”. Bëhet fjalë për limuzinën e blinduar të General Motors.

Makina e gjatë 5.5 metra peshon 8 ton. Ajo ka furnizim me oksigjen në rast të një sulmi kimik dhe nuk e ka problem nëse i çahen gomat.

Ky është momenti kur shoferi i Obamës e manovron makinën e gjatë në një rrugë të ngushtë, pikërisht përpara kryeministrisë britanike.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...