Published On: 15 Tetor, 2016

Shikojeni sa kush ka shënuar gol të Barcelona (VIDEO)

Leo Messi është rikthyer nga lendimi dhe mënjëherë ka treguar që ai është lojtari numër 1 te Barcelona.

Messi ka realizuar golin e katër për ekipin katalunas përballë Deporitivos, shkruan Gazetablic.com

 Ja goli i argjentasit.
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...