Published On: 23 Mars, 2016

Shikojeni çfarë stili kishte Getoar Selimi në vitin 2002 (FOTO/VIDEO)

Këngëtari i njohur Getoar Selimi është ai i cili me tekstet e këngëve bombastike arriti të jetë në krye të toplistave të këngëve më të degjuara,transmeton Gazeta Blic.

Ai kohë më parë kishte një stil krejtesisht ndryshe,veshja dhe stili i paraqitjes se tij skenike ka teper dallim nga tani.

Gazeta Blic sjellë një video nga viti 2002 ku shihet këngëtari i veshur në të kuqe e duke kënduar këngë jo të zhanrit të tij muzikor siç këndonm tani./GazetaBlic/.

Për ta parë Getin shikojeni nga minuta 1.56

geti

 

Shiko të ngjashme  E mbani mend si kanë kënduar Sabria, Sinani, Adelina dhe Gili në vitin 1999(VIDEO)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...