Published On: 29 Janar, 2016

SHIK-u i Xhavit Halitit, Bashkim Gazidedës, Kadri Veselit vranë patriotët në Shqipëri

 1. Formuesit e SHIK-ut ishin antishqiptarë, a është kështu?
 1. SHIK-u i Shqipërisë organizoj piramidat në Shqipëri me shërbimet serbe dhe greke ?
 1. SHIK-u i Shqipërisë organizoj shkatërrimin e Shqipërisë dhe dhe deshi luftën civile ?
 1. SHIK-u i Xhavit Halitit,Bashkim Gazidedës, Kadri Veselit vranë patriotët në Shqipëri.
 1. Po ju tregoj unë, sepse SHIK-u ishte krijuar nga Serbia nga Stanishiqi (daja Damir Fazlliqit), Simatoviqi, Xhavit Haliti, am Maraj me UDB-ashët e tjerë ?
 1. Do të thotë shërbimi sekret i Shqipërisë ishte dhe është sot në duar të Serbisë dhe Greqisë apo jo ?
 1. Elementet anti-shqiptar të avancuar nga Bashkim Gazideda dhe Sali Berisha kane pastruar organet e sigurisë nga patriotët shqiptarë, kështu që në SHIK kane dominuar agjentët serbofil dhe grekofil.
 1. Kjo është situata reale në Shqipëri, si Partia Socialiste ashtu Partia Demokratike nuk ishin dhe nuk janë kombëtare.
 1. Nuk ka djathtist dhe majtist në tokat shqiptare !
 1. Ky koncept djathtist dhe majtist është përgatitur nga UDB-a e Serbisë!?

 

Nga Letra e shenjtë, publike

Murat Jashar

 

Letra komplete: shih linkun:

 http://www.shqiptari.eu/murat-jashari-ekonomia-e-vendit-eshte-ne-duar-te-shqipfolesve-dhe-serbeve-fatkeqesisht-hashim-a-hyne-bashke-me-mishkoviqin-per-te-marr-operatorin-4-celular-ne-shqiperi/

 
Displaying 4 Comments
Have Your Say
 1. Filip thotë:

  Me shkrim i drejte se ky, se gjen askund. Bravo per disa te drejta qe i beni publike. Historia do e tregoje nje dite njehere e mire

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. Baki Ymeri thotë:

  I pari që ka dyshuar se Xhaviti është udbash, është Besnik Lajqi. E meriton një intervistë me të.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(4) Nuk Pelqej(0)
 3. Xhafer Leci thotë:

  Murat Jashari-Kumanova, nuk ka mundësi me ditë të gjitha.
  Sipas mendimit tim edhe ai që është duke ja përgaditur, duhët të jetë në shërbim të sigurimeve të huaja..!
  Sali Berisha e Bashkim Gazideda nuk kanë të bëjnë me këto që shkruan këtu. Në komentin tjetër do ta sjell një citat nga libri im.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(0)
 4. mali thotë:

  Mos keni dashur te shkruani sigurimi enverist i fatos klosit, fshihej pas tana krimeve vrasjeve tinezare.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...