Published On: 8 Shkurt, 2016

Shihni “rojat” e “Shtëpisë së Bardhë” në Klinë (Foto)

Është plasuar në rrjete sociale një fotografi, që e tregon hyrjen kryesore të Komunës së Klinës, para së cilës qëndrojnë disa qenë.

Nuk dihet kur është bërë kjo fotografi, me këta shtatë qenë që qëndrojnë para “Shtëpisë së Bardhë”.

Fotografia është bërë publike tani, në kohën kur kryetari i komunës dhe disa zyrtarë të tjerë po dyshohen për disa shkelje ligjore.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...