Published On: 26 Qershor, 2016

Shi e breshër në Prizren (Foto/Video)

Edhe pse është parashikuar që moti për ditën e sotme të jetë i nxehtë dhe me diell, kështu nuk ndodhi në Prizren.

Një lexues i Gazetës Express, i ka dërguar disa foto dhe video në redaksi, ku tregon se atje është duke rënë si dhe breshër.

Për më shumë shikoni fotot dhe videot. /GazetaExpress/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...