Published On: 3 Qershor, 2016

Shi dhe breshër në Prishtinë (Video)

Shi i rrëmbyeshëm dhe breshër ka filluar të bije, para pak çastesh, në Prishtinë.

E premtja shënoi temperatura të larta në kryeqytet, por që ndryshuan pasdite.

Rreth orës 17:30 në Prishtinë nisen të reshura shiu të dendura që u pasuan edhe me breshër, shkruan Gazeta Express.

Bresher

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...