Published On: 17 Gusht, 2016

Shfaqet Lumja, gruaja e Thaçit (Foto)

Që nga dita kur ishte mbajtur ceremonia e inaugurimit të presidentit Hashim Thaçi, bashkëshortja e tij Lumja, e cila tashmë mban epitetin e “Zonjës së parë” të Kosovës, nuk ishte shfaqur në publik.

Lumja, nuk ishte parë duke e shoqëruar bashkëshortin e saj në asnjë vizitë apo aktivitet të tij.

Por ishte vizita e mbrëmshme në Kosovë e zëvendëspresidentit të SHBA-së Joe Biden, që e shfaqi edhe zonjën e parë të Kosovës, në krahët e presidentit Thaçi.

Ajo bashkë me presidentin, kanë pritur Biden në Airoportin e Prishtinës i cili erdhi me bashkëshorten dhe nipërit e mbesat e tij, shkruan Magazina.al
Lumja, kishte zgjedhur për veshje një kostum të zi, ndërsa “Zonja e dytë” e SHBA-së, një kostum ngjyrë rozë, e të dyja dukeshin mjaftë elegante.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...