Published On: 17 Shkurt, 2016

Sheshi gati për FSK-në dhe Policinë

Tanimë kanë përfunduar të gjitha përgaditjet për parakalimin e dy institucioneve më të besueshme në Kosovë, në sheshet kryesore të kryeqytetit.

Aty është vendosur bina, ku do të flasin përfaqësues të institucioneve të Kosovës. Po ashtu, janë vendosur rrethojat në tërë sheshin për të mundësuar një parakalim të Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe Policisë së Kosovës.

Parakalimi në shesh do të përcillet edhe me aktivitete të tjera akrobatike të kadetëve, si dhe nga bendi muzikor i FSK-së.

12659855_1966163776941215_79746634_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...