Published On: 2 Prill, 2016

Shesheli godet Selimin: Dëshironi të më arrestoni dhe më pas të mi shitni organet

Pas deklaratës së ushtruesit të detyrës së ministrit të Jashtëm, Petrit Selimit, se organet e rendit do ta Vojsllav Sheshelin, nëse ai futet në Kosovë, ky i fundit i është përgjigjur në mënyrë shumë të çuditshme.
Kreu i radikalëve serb, në një prononcim për një medium serb, ka thënë se Selimi dhe të tjerët dëshirojnë ta arrestojnë atë për t’ia marr organet.

“Shtrohet pyetja se me çfarë baze ligjore do të më arrestonin? Nuk kanë asnjë arsye!Unë në fakt e di se çfarë ata dëshirojnë… të më arrestojnë dhe më pas të mi marrin organet për shitje”, ka thënë Sheshel, transmeton lajmi.net.

“Ata e dinë se do të përfitonin shumë, pasi që mëlçinë e kanë në gjendje të mirë, është shumë e shëndoshë, gjithashtu edhe zemrën e kam mirë me të gjithë defibilatorët në të cilën Kombet e Bashkuara kanë investuar 40 mijë euro. Gjithashtu i kam të dyja veshkat dhe një organ që është në gjendje të mirë”.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Luan Baci thotë:

    Organet e tua, o egersira Sheshel, nuk bejne as per qent, jo vetem per fakin se je kale i vjeter dhe i ngordhur, por te tilla, pa vlere, ato kane qene edhe ne rinine tende te nje shovinisti dhe krimneli te afirmuar dhe te padenuar.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...