Published On: 27 Nëntor, 2016

Shërthen Rama ndaj depuetit gjerman Krishbaum: Nuk ka rëndësi ç’thotë një zë pa mandat

Kryeministri Rama i ka cilësuar në komunikimin e tij javor deklaratat e kryetarit të Komisionit për Çeshtjet Europiane në Bundestag, Gunther Krishbaum si një zë pa mandat.  Rama tha po ashtu se PD ka bllokuar reformën nëpërmjet bllokimit të Vettingut. Për të me rëndësi është çdo të thotë tryeza e liderve evropiane. Dhe për këtë sipas Ramës Parlamenti Evropian do të flasë kur të vijë momente. Për Ramën nuk ka pikë rëndësie çfarë thonë deputetë të veçantë, paçka ngazëllimit të Sali Berishës.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...