Published On: 18 Korrik, 2016

Sherri i një femre, vritet 34 vjeçari Olsi Kaptina

Personi që shihni në foto u vra mbrëmjen e kaluar në Kamëz, në një lokal.

Ai quhet Olsi Kaptina dhe dyshohet se u qëllua me thikë pas sherrit për një femër.

Së bashku me vrasësin, Altin Ndocin kishin qenë në një kafe të lagjes dhe janë konfliktuar për arsye që mbeten ende të paqarta.

Pasi janë qëlluar me grushta, Ndoci e ndoqi viktimën me një thikë dhe e vrau.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...