Published On: 22 Janar, 2016

Sherr për komentet në Facebook, i riu nga Gjirokastra plagoset rëndë

  • Një i ri nga Gjirokastra, 18 vjeç për pak ka humbur jetën pas një sherri për disa komente në rrjetin social Facebook. Emiliano Basha, 26 vjeç nga fshati Taroninë në Gjirokastër u përfshi në një debat me 18-vjeçarin në “Facebook”.
  • Por debatet vijuan me ofendime dhe Basha vendosi që ta takonte personalisht 18-vjeçarin për “ta sqaruar”. Ai i doli para në Urën e Kardhiqit, ku dhe nisi të konfliktohej me të fizikisht.

26-vjeçari e goditi disa herë në trup dhe në fytyrë me sende të forta duke e plagosur. Falë dëshmitarëve një ambulancë mbërriti në vendin e ngjarjes dhe e mori të riun për ta shtruar në spitalin e qytetit.

Policia arrestoi 26-vjeçarin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...