Published On: 13 Shtator, 2016

Sherr mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës në ditëlindjen e Behgjet Pacollit!

Mbrëmjen e kaluar është festuar ditëlindja e një prej politikanëve dhe biznesmenëve më të njohur në Kosovë, Behgjet Pacolli, me një koncert në vilën e tij luksoze.

Lista e këngëtarëve që performuan në këtë koncert është e gjatë dhe përfshin emra si Fisnikët, Gold AG, Xhensila Myrtezaj, Dhurata Dora, KAOS, Elita 5, Dafina Zeqiri dhe Ledri.

Burime për Blitz.al kanë treguar se midis Dafinës dhe Ledrit ka ndodhur një sherr, shkaku i të cilit ishte fakti se dy artistët kërkonin ta mbyllnin vetë koncertin.

Po të njëjtat burime deklarojnë se: “Sherri mes tyre ishte me tone aq të larta e të ashpra, sa për një moment menduam se do rriheshin”.

Në një mënyrë a tjetrën, ish-çifti është qetësuar dhe si përfundim, ajo që e mbylli koncertin ishte Dafina.

Sipas mediave kosovare, Dafina ishte edhe më e paguara në festën e organizuar nga politikani kosovar.

Poashtu më Dafina nuk shihet të ketë follow Ledrin në Instagram.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...