Published On: 29 Korrik, 2016

Sherr me babanë, i riu hidhet nga ballkoni (Video)

Një djalë në Ankara ka tentuar të hidhet nga ballkoni, pas kërcënimit me prerje fyti nga babai i tij.

Qytetarët që shikonin përleshjen mes babait dhe të birit në tarracën e shtëpisë nga rruga, u afruan poshtë në oborr dhe me një batanije pritën të riun që kërceu, raportojnë mediat turke.

 Siç shihet në video, i riu shpëton nga tentimi për vetëvrasje, derisa nëna e tij shikon e tronditur nga lart.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...