Published On: 7 Tetor, 2016

Sherr dhe vrasje në Prishtinë

Një vrasje ka ndodhur në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Policia ka konfirmuar përmes një njoftimi për mediat se rreth orës 3 të mëngjesit të sotëm ka ndodhur një vrasje në kryeqytet.

Dy persona janë përleshur me njëri-tjetrin për shkak të një marrdhënie pune që kishin pasur  bashkë.

Pasi mbërriti në vendin e ngjarjes, policia tha se ka gjetur të vdekur njërin prej personave.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për autopsi.

I dyshuari për vrasje është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është çuar në qeli.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...