Published On: 19 Maj, 2016

Sherr Blushi-Balla: Je bërë treshe me Bashën e Berishën… O alabak

Pasi Blushi denoncoi Elvis Roshin në foltoren e KUvendit, kolegu i ti Taulant Balla ngrihet i irrituar nga vendi dhe i thotë Blushit se je bërë treshe me Bashën e Berishën. “Dole deputet i PS nga lista, ca vlerash ke ti, shko provo të votohesh…”, i thotë ndër të tjera Balla.

Shihni videon

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...