Published On: 4 Maj, 2016

Sherifi: Largimet nuk po e dëmtojnë Nismën

Sekretari i përgjithshëm i Nismës për Kosovën, Bilall Sherifi, i ka quajtur normale largimet e disa anëtarëve nga kjo parti.

Ai ka thënë se këto largime nuk janë duke e dëmtuar Nismën meqë, sipas Sherifit, po bëhet kryesisht për pazare personale dhe grupore.

Në një intervistë për “Epokën e re” ai ka deklaruar se arsyetimi dhe mënyra se si ata po largohen janë të pandershme sepse nuk po e thonë të vërtetën e plotë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...